144286-2022 - ÄndringSverige-Sundbyberg: Tryckning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Tryckeritjänster
Referensnummer: FV2021-000184
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79810000 Tryckning
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställaren avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör som ska genomföra tryckeritjänster efter enskilda avrop. Både planerade avrop och avrop med krav på kort leveranstid.
Tjänsten omfattar bl. a tryck av:
o Broschyrer
o Tidningar
o Flyers
o Affischer
o Rapporter
o Vepor
o Beachflaggor och annat eventmaterial mm