144292-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Teknisk besiktning och provning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling revisionsbesiktning av brandlarm
Referensnummer: A035.677/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71630000 Teknisk besiktning och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
Revisionsbesiktning av brandlarm.