See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre sommarskötsel
Beskrivning: Tierps kommun upphandlar skötsel av grönytor för AB Tierpsbyggen, Tierps kommunfastigheter AB och Tierps Energi & Miljö AB. Skötsel av grönytor ska utföras så att alla fastigheter upplevs trivsamma och välvårdade under hela säsongen.
Föregående meddelande: 612540-2020
Intern identifierare: 2020-100-2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000