See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster avseende byggnadskonstruktör
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för utförande av uppdrag som konsult avseende byggnadskonstruktör.
Intern identifierare: 2025MKB-826
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000