144417-2022 - ÄndringSverige-Fjugesta: Revision
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster för Lekebergs kommun
Referensnummer: 21/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av revisionstjänster för Lekebergs kommun.
Upphandlande myndighet
Upphandlande myndighet är Lekebergs kommun, organisationsnummer 212000-2981.