144420-2022 - ÄndringSverige-Ronneby: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster
Referensnummer: 21/43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser städtjänster enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten för Ronneby kommun, AB Ronnebyhus och Ronneby Miljö &Teknik AB
Anbudet skall vara bindande t o m 2022-12-31 . Sista dag för frågor 2022-03-16