Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utställningsmontrar, tillverkning och installation
Referensnummer: 233-162-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39154100 Utställningsmontrar och -diskar
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillverkning och montering av utställningsmontrar till en ny utställning på Livrustkammaren i Stockholm.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer, 79950000 Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen