2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygg- och trävaror
Beskrivning: Karlskoga kommun välkomnar till anbudsgivning avseende ramavtal på Bygg- och trävaror. Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av bygg- och trävaror anpassade och lämpliga för yrkesmässig och professionell verksamhet
Intern identifierare: 23-1010-1112-1010-161
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44191000 Diverse byggmaterial av trä
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall tjänsteupphandling (ej klar)