2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl och påsar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar avfallskärl och påsar inklusive tillbehör. Med avfallskärl menar vi enfack, tvåfack och fyrfack för bland annat hushåll och miljöbodar. Upphandlingen är uppdelad i 2 områden varpå anbudsgivaren kan tilldelas på respektive område. Område 1: Avfallskärl och tillbehör Område 2: Påsar och tillbehör
Intern identifierare: 24/13
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MALL_Sinfra (1)