14455-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Kuddar och madrasser 2023
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kuddar och madrasser 2023
Beskrivning: Kuddar och madrasser
Intern identifierare: 2022-355
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Beskrivning: Upphandling av kuddar och madrasser inom sjukvård.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: GENERELL DEL (1)