2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling och transport av latrintunnor
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en leverantör som årligen ska ansvara för att samla in och transportera latrintunnor från fastighetsägare i Eskilstuna och Strängnäs kommun under semestersäsong, 20 veckor (V.19-V.38), till avtalad part för vidare omhändertagande.
Intern identifierare: UH 25-11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000