144583-2022 - ResultatSverige-Västervik: Handledning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chefs- och ledarhandledning
Referensnummer: U-026-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Hultsfred, Högsby, Mönsterås, Oskarshamn, Vimmerby och Västerviks kommuner inbjuder intresserade leverantörer att ansöka om deltagande i ett dynamiskt inköpssystem (DIS) för chefs- och ledarhandledning.
I första steget ansöker ni om att bli kvalificerade leverantörer i systemet.
I steg två görs upphandlingar inom systemet genom att anbudsinbjudan skickas till alla godkända leverantörer.
Ansökan om att delta i DIS kan göras löpande under hela systemets giltighetstid.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen