2. Förfarande
Förfarande
Titel: Direktupphandling Projektering reparation bropelare på bro 22-108-1 över Faxälven
Beskrivning: Projektering för framtagande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad för reparation bropelare på bro 22-108-1 över Faxälven inom Sollefteå kommun, Västernorrlands län.
Intern identifierare: KOM-419714
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Direktupphandling Projektering reparation bropelare på bro 22-108-1 över Faxälven