2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamsugningsfordon Göteborg
Beskrivning: Köp och leverans av tre fabriksnya slamsugningsfordon.
Intern identifierare: 0320/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Slamsugningsfordon Göteborg