See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: KS/2023:524 Upphandling av fönsterputs
Beskrivning: Upphandling av fönsterputstjänster för Partille kommuns fastigheter.
Intern identifierare: KS/2023:524
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fönsterputs