144720-2019 - ResultatSverige-Västerås: Solskydd
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende leverans av solskydd
Referensnummer: FN 2018/00471-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44115900 Solskydd
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdragets omfattning inbegriper leverans, montage och reparationer på diverse solskydd till Västerås stads lokaler.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen