See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF - Ramavtal Luftfilter
Beskrivning: SFSS, Västfastigheter drift avser upphandla ramavtal för luftfilter ( glasfiberfilter, Syntetfilter, HEPA-filter).
Intern identifierare: SFSS 2024-00786
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42514310 Luftfilter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000