2. Förfarande
Förfarande
Titel: Video-EEG vid epilepsiutredningar i vårdmiljö
Beskrivning: Karolinska Universitetssjukhuset söker information om möjligheter till lösningar för video-EEG vid epilepsiutredningar i vårdmiljö (långtidsmonitorering/LTM).
Intern identifierare: RFI 202409
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33121100 EEG-apparater