See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Handläggare Utredning Barn och unga
Beskrivning: Avrop från DIS Bemanning 2019-22-2 socialsekreterare, avropet gäller handläggare inom socialtjänsten till Tierps kommun i fyra månader med möjlighet till förlängning
Föregående meddelande: 118835-2021
Intern identifierare: 2020-99
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: DIS Bemanning Socionomer
Beskrivning: Avrop socionomtjänster genom DIS
Intern identifierare: 711480-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Förfrågningsunderlag
Beskrivning: Avrop socionomtjänst genom DIS
Intern identifierare: 712776-1