14497-2020 - ResultatSverige-Kungsbacka: Reparation och underhåll av restaurangutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och underhåll på storköksutrustning
Referensnummer: 19/136
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att tillgodose Kungsbacka kommuns behov av service, reparation på storköksutrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen