Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Eskilstuna Miljö och Energi söker en ny samarbetspartner som ska leverera högkvalitativa tjänster och produkter inom reklam- och produktion. Samarbetet sträcker dig från övergripande strategiskt arbete i samråd med uppdragsgivaren till digitala aktiviteter, produktion av olika kampanjer, evenemang samt marknadsföring och PR initiativ.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79416000 Public relations
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen