145055-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Södertälje: Förvaringsskåp
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1051 Nyckelskåp inklusive programvara Telge Nät
Referensnummer: TI 2021-1051
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39141300 Förvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar förnyelse av Telge Nät AB:s befintliga nyckelskåp med tillhörande system.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44421300 Kassaskåp, 44421600 Värdeförvaringsskåp, 44421722 Säkerhetsboxar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen