2. Förfarande
Förfarande
Titel: Night Vision Googles
Beskrivning: Ramavtal för inköp av Night Vision Googles (NVG). Upphandlingen omfattar även service.
Intern identifierare: 24-00311
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32500000 Telekommunikationsmateriel, 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del