See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel av utemiljö, Västra gårdsten
Beskrivning: L ska på ett självständigt sätt utföra entreprenaden och genom fortlöpande förändrings- och utvecklingsarbete verka för att uppfylla Gårdstensbostäder AB:s målsättningar för sitt fastighetsägande. Entreprenadens omfattning och innehåll innebär att entreprenören företräder fastighetsägaren i många frågor. Det är därför av stor vikt att L på alla sätt medverkar till att stärka Gårdstensbostäder AB:s varumärke som en god fastighetsägare och attraktiv hyresvärd.
Föregående meddelande: 367451-2019
Intern identifierare: 249-19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000