145109-2021 - ÄndringSverige-Uppsala: Natursand
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverans av pannsand och filtersand till Vattenfall AB, Heat Swedens anläggningar i Sverige.
Referensnummer: 1004248687
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
14211100 Natursand
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar leverans av pannsand och filtersand till Vattenfall AB, Heat Swedens anläggningar.