145152-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Samordnande byggledare till projekt Årstafältet/Östberga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamordnande byggledare till projekt Årstafältet/Östberga
BeskrivningUppdraget avser Samordnande Byggledare till projekt Årstafältet/Östberga.
Intern identifierareE2023-05008
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSamordnande byggledare till projekt Årstafältet/Östberga