145168-2018 - ResultatSverige-Malmö: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster
Referensnummer: 598/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bemanningstjänster, Administration, Ekonomi, Personal, Fastighet, Inköp, Drift.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79500000 Kontorshjälp, 79621000 Förmedling av kontorspersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen