2. Förfarande
Förfarande
Titel: Saneringstjänster
Beskrivning: Saneringstjänster inom klotter, fukt, asbest samt städning/sanering och magasinering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90690000 Klottersanering, 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering