Huvudsaklig CPV-kod 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser avtal för en heltäckande Produkt där områdena Intranät, verksamhetsprocesser och dokument ingår med tillhörande tjänster i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokument. Anbudsgivaren har ett totalansvar avseende områdena som ingår i produkten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen