2. Förfarande
Förfarande
Titel: Interim Business Controller
Beskrivning: Stockholmsmässan har behov av en interim Business Controller med start så snart som möjligt till och med 2025-09-30, med möjlighet till förlängning i 6 månader vid 3 tillfällen.
Intern identifierare: 24/36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Denna del ska besvaras av samtliga anbudsgivare.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Denna del ska väljas och besvaras om anbudsgivare önskar att lämna bevis på avsnitt 3 - Krav på leverantören direkt vid anbudstillfället. Läs mer i avsnitt 2.2.1. Del Egenförsäkran (ESPD) ska då INTE besvaras.