See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automation för prepartillverkning inom kromosomanalys och FISH
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp och driftsättning av en (1) utrustning för automation för preparatillverkning inom kromosomanalys och FISH innehållande garanti, utbildning, dokumentation, installation och kontroller i enighet med Kravspecifikationen
Intern identifierare: 2025-O000086
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000