2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI- Fruktkorgar
Beskrivning: Region Jönköpings län önskar information gällande fruktkorgar.
Intern identifierare: 25/148
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter, 03222000 Frukt och nötter, 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter