145254-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse reparationer och underhåll – Underhåll av Blekingetrafikens hållplatser 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhåll av Blekingetrafikens hållplatser 2024
BeskrivningDenna upphandling omfattar köp av underhåll för Blekingetrafikens hållplatser i enlighet med beskrivning i upphandlingsdokumentationen.
Intern identifierareRB2023-0417
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDenna upphandling omfattar köp av underhåll för Blekingetrafikens hållplatser.
Intern identifierareUnderhåll av Blekingetrafikens hållplatser 2024
Optioner
Beskrivning av alternativenOption om förlängning av avtalets giltighet i ytterligare 1 år.