145270-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Västerås: Finansiell leasing
Kvalificeringssystem – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operationell leasing personalbilar
Referensnummer: 2019.025
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66114000 Finansiell leasing
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen