Upphandling av satellitkommunikation för forskningsfartyget Svea.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32500000 Telekommunikationsmateriel, 32531000 Satellitkommunikationsutrustning, 32534000 Satellitplattformar, 51300000 Installation av kommunikationsutrustning, 64214100 Förhyrning av satellitförbindelser, 72253000 Helpdesk- och stödtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen