145320-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Dryckesautomater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kaffe- och vattenautomater 2021 med tillhörande varor och tjänster
Referensnummer: 23.3-2361-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42968100 Dryckesautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen Kaffe- och vattenautomater med tillhörande varor och tjänster. Upphandlingen är indelad i tre anbudsområden:
Anbudsområde 1, Kaffeautomater med tillhörande varor och tjänster
Anbudsområde 2, Vattenautomater med tillhörande varor och tjänster
Anbudsområde 3, Kaffe- och vattenautomater med tillhörande varor och tjänster.
Anbudsområde 1 och 2 avropas enligt rangordning och anbudsområde 3 avropas enligt förnyad konkurrensutsättning.