145324-2025 - Resultat
Sverige – Skurmaskiner – Städmaskiner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädmaskiner
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för städmaskiner, inklusive reservdelar, av olika storlek och med olika funktioner.
Intern identifierareIN-IN24-0344
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713000 Elektriska hushållsapparater för rengöring; strykjärn, 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Intern identifierareIN-IN24-0344:Städmaskiner
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelE-handel