Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning, 30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner, 50300000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning
Leveransplats
Postadress: Chalmers tekniska högskola A
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige