145375-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Kryokonsoler
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKryokonsoler
BeskrivningInköp av kryokonsoler
Intern identifierare2024-O000128
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000