2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Fysisk planering
Beskrivning: Örnsköldsviks kommun upphandlar inom området tekniska konsulter för Fysisk planering,.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124886:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71400000 Stadsplanering och landskapsvård, 71410000 Stadsplanering, 71420000 Landskapsarkitektur