2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppkrossning av återvunnen asfalt
Beskrivning: Ramavtalet ska täcka Servicekontorets behov av uppkrossning av återvunnen asfalt, utöver den hantering de själva utför. Uppskattad volym är cirka 10 000–20 000 ton per tillfälle, upp till två gånger per år.
Intern identifierare: 2025-00025IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten, 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000