145508-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tankbilar – Spolbil till Ljusdal Vatten AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpolbil till Ljusdal Vatten AB
BeskrivningLjusdals kommun upphandlar åt bolaget Ljusdal Vatten AB en funktionskomplett spolbil för underhåll av kommunens ledningsnät.
Intern identifierare14455
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34133110 Tankbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34223200 Tankfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSpolbil till Ljusdal Vatten AB