See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mäklartjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser mäklartjänster för succesiva avrop under avtalstiden.
Intern identifierare: KS-2024-01583
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70123000 Försäljning av fastigheter
Ytterligare klassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom, 70122100 Försäljning av mark, 70123100 Försäljning av bostadsfastigheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde A Osby Kommun
Beskrivning: Försäljning av fastigheter
Intern identifierare: Anbudsområde A Osby Kommun
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde B Hörby kommun
Intern identifierare: Anbudsområde B Hörby kommun
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde C Bromölla kommun
Intern identifierare: Anbudsområde C Bromölla kommun