2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gävle – DIS Projektledare för kemisk ogräsbekämpning av järnvägar
Beskrivning: Avrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Projektledare Järnväg allmän
Intern identifierare: KOM-419582
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Gävle – DIS Projektledare för kemisk ogräsbekämpning av järnvägar