145663-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färger – Industrifärg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIndustrifärg
BeskrivningIndustrifärg till Renovas verkstäder och övrig verksamhet.
Intern identifierare0286/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44810000 Färger
Ytterligare klassificering (cpv): 44812200 Oljefärg och vattenburen färg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareIndustrifärg