145668-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fakturering – Digitala och fysiska utskickstjänster inklusive fakturadistribution
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala och fysiska utskickstjänster inklusive fakturadistribution
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierareIU24-99
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79999200 Fakturering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000