145756-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Kraftförsörjningstransformatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Phaseshifter Tandö
Referensnummer: UH-2023-35
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31174000 Kraftförsörjningstransformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Ellevio planerar köpa en fasskiftare, 650-750 MVA.