Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Meddelande om frivillig förhandsinsyn.
Referensnummer: KLF 2017/575
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55510000 Matsalstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kontrakt avses tilldelas Bevista Sunderby AB.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen