145781-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bortskaffande av aska – Transport och hantering av ask Rya HVC
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport och hantering av ask Rya HVC
BeskrivningUppdraget omfattar transport och hantering av flygaska från Rya Hetvattencentral.
Intern identifierare26-0017
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513400 Bortskaffande av aska
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000