145866-2021 - PlaneringSverige-Vänersborg: Hörapparater
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern remiss - inför upphandling av hörapparater
Referensnummer: RS2021-01223
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33185000 Hörapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Extern remiss - inför upphandling av hörapparater. Kravspecifikation på remiss.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33180000 Funktionellt stöd, 33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Extern remiss